Iveko turbo 190-26 kiperash

Shitet nga: Avni javori 12 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni esht i ardhur nga italija eshte ne gjendje te mir dogana ashte e pa paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim