Kabina man 2

Shitet nga: Besim 13 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes pjes te ndryshme te kabina man 2 viti I prodhimit 1995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim