Kamijon MAN

Shitet nga: Man 08 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin MAN i ardhur nga Gjermania i pa doganuar ne gjendje shum te mir me vit prodhimi 09.11.2000


Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim