Kamijonete VW T4 dizel -01

Shitet nga: Nexhat Bytyqi 22 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneta VW T4 1.9 Diesel
Regjistrimi i pare ne Kosove i Ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuele. Ngjyra e pare origjinale KM 157487

Gjithashtu shes edhe dy goma
Michelin 195/70-15 C me bandash te ardhura nga gjermania thellesia e pneumatikeve 8mm qmimi 85Euro

Kontakti:
Viber +37744 204 632
049 204 632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim