Kamion Iveco

Shitet nga: keli 17 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveco dhe viti 2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim