Kamion iveco

Shitet nga: xxx 20 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin iveco osht ngjendje te mir punon mir osht i rujtun qmimi me marrveshje mund te thirrni ne numrinn 049211844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim