Kamion mercedes 11/14

Shitet nga: Ilaz Helshani 03 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion mercedes 11/14, sudenqar, ne gjendje te rregullt pune, viti i prodhimit 1997, I pa regjistruar, Cmimi 6000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim