Kamionet me kiper iveco dailly

Shitet nga: negjmedin 21 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes osé Bej nderrim te mundshem me pun stiropor e fasad kamionet me kiper iveco dailly 35 c 10 viti 2007 km 120 000 targa italiane .per info +39 3299645676 Negjmedin hoxha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim