Kamionet

Shitet nga: Agim 26 Jan 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta mazda 1990 e regjistruar deri ne qershor (5) muaj ne gjendje te rregullt 2,2 disel 3m rimorkion
ose ndrrohet kamioneta me vetur disel munedisht golf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim