Kamionet

Shitet nga: DANI 26 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
FIAT DUCATO NE GJENDJE SHUME TE MIRE , I PO SA ARDHUR NGA ITALIA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim