Kamioneta 2.4

Shitet nga: Ylber 03 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta 2.4 ne gjendje te rregullt i regjistruar RKS me qmim te volitshem . Viti i prodhimit eshte 91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim