Kamionete ne gjendje te mire

Shitet nga: Nexhat 15 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim