Kamioni

Shitet nga: Selman 22 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni mercedes 24 /35 viti i prodhimit 1990. Për ma shumë mund të kontaktoni në keta numra telefoni: 049-610-481 dhe 044-365672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim