Kamioni Man

Shitet nga: Selman 22 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Man tip 35/372, viti i prodhimit 1994, 4 aks. Për informata tjera mund të kontaktoni në keta numra telefoni:049-610-481 dhe 044-365-672.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim