Kamioni Man

Shitet nga: Selman 22 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Man tip 27/403, viti i prodhimit 2000. Kamioni është shumë i ruajtur. Për ma shumë mund të kontaktoni në keta numra:049-610-481 dhe 044-365-672.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim