Kamjon

Shitet nga: Xhavit Gashi 04 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose e nderroj me traktor
kamjonin Mitsubish 3.5t
qmimi si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim