Kamjonet wt4

Shitet nga: Arben 20 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2.4 asht dizell viti 94 rigjistrim deri Me 15-09-2016 shitet ose ndrrohet 3200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim