Kamjoneta Mercedes 309

Shitet nga: taulant 24 Shk 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 850 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoneta Mercedes 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim