Komb t5 wave 2.5dizell me tri tekuqe"

Shitet nga: Cimi 20 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t5 wave 2.5dizell me tri tekuqe,174pess kombi usht ne gjendje shum temir'dhe posedon 'klim 'esp'airbeg'navi'telefoj gjamat me rrym,pasqyret me rrymj ,mbyllje central fabrejkisht kombi usht specjal viti 31,12,2003 arsyja eshitjes esht mos shfrytzimi itij bejm ndrrim ne naj kerr tvogel ju lutem vetem blers serjoz tlajmrohen "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim