Kombe VW T3

Shitet nga: Qazim 25 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi i tipit fave t3 ne gjendje shume te mire
Viti i prodhimit 1992.
Per info munde te thirrni ne numrin 044996617.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim