Kombe VW T3

Shitet nga: Qazim 25 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vetura e tipit fave t3
Viti i prodhimit 1992
Per informata me te hollesishme rreth kesaj shpallje munde te kontaktoni ne kete numer : 044996617.
(Ndrrim i mundshem me ndonje veture)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim