Kombe VW T4

Shitet nga: beni 13 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi t4 2 muj regjistrim naft 2.4 ne gjendje perfekte servisin e kryn.cmimi i diskotushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim