Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Ramadan 29 Gsh 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt 1.9 turbo dizell viti prodhimit 1994 i motorrit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim