Kombi Fave

Shitet nga: Afrimi 13 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

765 EUR   850 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet fave 2 1.9 dizell viti i prodhimit 1990 esht ne gjendje shum te mir teknike esht i qlajmrum nuk ka denim. Boj edhe ndrrim
per me shum na kontaktoni ne numrin
049693853 ose viber +38649693853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim