Kombi T4 TDI 2.5

Shitet nga: Sadik Mazreku 05 Sht 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta eshte ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim