Kombi T4

Shitet nga: Kombi 12 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi T4 ne gjendje shum te mir
Kombi 1993 motorri 2'4 dizell i qlajerune me koh ska denim ndrrim imunshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim