Kombi fave 3 per pjese 2.4 dizell

Shitet nga: faik krasniqi 28 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin siq shihet ne foto ne gjendje te rregull 2.4 dizell regjistrim nuk ka per ma shum info na kontakton ne nr 044828953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim