Kombi t4

Shitet nga: Kombi 01 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vw te 4 motorri 2.4 ka regjistrim deri ne muajin e 9 -shtator asht shum i mir per motorr ju garantojm nuk ka as ni defekt ndrrim i mundshem me gjithqka qe na konvenon na kontaktoni ne kte nr 044 364598 dhe +386 49598593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim