Korpa per Bager Caterpillar

Shitet nga: Uran 26 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dy korpa per bager Caterpillar 60cm dhe 110cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim