Kran Hiab 070

Shitet nga: Zeq 23 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet krani Hiab 070
Ngjendje trregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim