Kran i kamionit

Shitet nga: kran 19 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kranin e kamionit ne gjendje shum te mir gjdo sen i punon e shes per arsye se nuk me hyn ne pun.krani osht i montun muni me provu edhe vet.
per ma shum info kontakto ne nr 049 390 006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim