Krani

Shitet nga: Qaush 14 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Krani ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim