LIEBHERR 308 - 1995

Shitet nga: Bujar 01 Maj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri liebherr 308, viti i pridhimit 1995 ne gjendje te rregullt. Posedon 4 korpa ( 80cm, 60cm, 40cm dhe rrafshusen). Sistemi i montimit te luges eshte automatik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim