MLB UJVARA.(BEJM HAPJEN E PUSEVE)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UJEVARA.Bejm hapjen e puseve 21 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryejm keto sherbime hapjen e puseve (BUNARAV) me dimenzijon.(1METER) me gypa te vibruar te betonit po ashtu bejm filtrimin e ujit me zhavor ni kohsisht bejm bartjen e dheut te pusit te xhitha kto sherbime i kryejm me profesionalizem dhe korrektsi ket e deshmon puna jon me eksperienc plot.15VITE. ne jemi te paret por dhe me te miret suksesi. qe ka emer UJEVARA therand ju mirpresim na kontaktoni ne numrat tan dhe per disa or dot ua zxhedhim problemin e ujit me qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim