Makin terheqse

Shitet nga: Muhamet krasniqi 06 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim