Man 33.403

Shitet nga: Agron 05 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 33403 I sa po ardhur nga Austria +dogana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim