Man miller kiper

Shitet nga: hamit shala 26 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

shes kamionin man miller kiper viti 89 ne gjendje te mir kamioni asht i qlajmrun denim nnuk ka bej ndrrim me naj kamion ma te madh qmimi i diskutushem me ndrrim osht tjeter qmim te interesuarit mund te kontaktojn nket numer te telefonit 049398341 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim