Mercedes Benz

Shitet nga: Ali 03 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneta Eshte ne gjendje shum tmir regjistrim ka 1 vit Per me shum Komtaktoni ne numer telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim