Kamijonete Mercedes

Shitet nga: Visar 19 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes 313 cdi
Friz - 32 c
Viti 12/2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim