Mercedes 207

Shitet nga: Dhddh@live.com 13 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes 207 kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim