Mercedes Vito

Shitet nga: xxx 18 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
mercedec vita viti 98 regjistrim ni vit ngjedje te rregullt ndrrim me lop tel 044334272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim