Mercedes benz

Shitet nga: genti 13 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon mercedes benz 1420 ne gjendje shum te mir gjatsija mrenda esht 6; 50m podin alomin viti I prodhimit 1988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim