Mercedes kamijon

Shitet nga: Ahmet 06 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamijon mercedes 12 23 viti 2000 xhatsia 5.20 rixhistrim edhe ni vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim