Passat 3 ndrrim me kamionet

Shitet nga: Vllaznim 28 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet passati 2.0benzin ne gjendje te rregullt I qlajmruar denim nuk ka dhez n gjys qelsi punon mir ndrrim me naj kamionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim