Passat baj edhe ndrrim

Shitet nga: Vllaznim 01 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet/ndrrohet passati 2.0benzin manual osht I rujten osht I qlajmrun denim nuk ka motorrin e ka fort t mir baj ndrrim blrs serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim