Passat ndrrim I mundshem me kamionet

Shitet nga: Vllaznim 28 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet passati 2.0 benzin hargjon pak I rujten I qlajmrum denim nuk ka ndrrim I mundshem me kamionet jap edhe yst veten blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim