Passat ndrrim I mundshem me kamionet

Shitet nga: Vllaznim 28 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet passati 2.0 benzin osht I qlajmrum denim nuk ka osht I rujten motorrin e ka fort t mir ndrrim me naj kamionet blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim