Prekolica ngarkuese

Shitet nga: Egzon 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes prekolicen ngarkuese esht shum e mir per bika e shum sene tjera. Esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim