Punojm me bagera

Shitet nga: .... 02 Qer 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punojm me bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim