Rampa

Shitet nga: Ekremi 02 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten rampat per bager 2ton jan te reja per me shum inf,049106183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim